Трудовий архів

Поліського району

Київської області

a

Послуги

Перелік послуг:

  1. Виконання запитів фізичних та юридичних осіб.
  2. Упорядкування документів ,що надійшли на збереження від установ.
  3. Надання консультацій по телефону та на особистому прийомі.
  4. Виготовлення копій архівних документів.


Перелік запитів, що виконуються архівом:

  1. Про трудовий стаж в установах Поліського району.
  2. Про заробітну плату в установах поліського району.
  3. Пошук та надання копій документів ( особових рахунків, наказів ,списків ліквідаторів наслідків  аварії на ЧАЕС).


Характеристика основних видів запитів:

Трудовим архівом виконуються запити лише соціально-правового характеру. Всі запити виконуються на платній основі. Сума оплати роботи встановлюється згідно прейскуранту цін на роботи ( послуги) у сфері використання архівних документів ,що виконуються Трудовим архівом на договірних засадах. Запити інвалідів 1 та 2 груп , ветеранів ВВВ і прирівняних до них в установленому порядку, сім’ї загиблих воїнів, громадян віднесених до 1і2 категорії осіб ,які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, судів, правоохоронних органів та контролюючих державних органів, органів місцевого самоврядування виконуються безкоштовно.




Інформація про консультації, що надаються:

   Відповідно до Закону  України « Про звернення громадян» відповіді на запити надаються архівом протягом місяця , і в залежності від  результатів пошуку – архівна довідка або негативна відповідь, якщо відповідних документів у архіві не виявлено.

Запити інвалідів та ветеранів ВВВ 1941-1945 років, праці ,непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС , та інших осіб ,що потребують соціального захисту та підтримки - виконуються в першу чергу і, по можливості терміново.

Відомості про стаж роботи та зарплату ,які зберігаються в документах з особового складу ( наказах з особового складу, особових рахунках, відомостях по нарахуванню заробітної плати),зберігаються в архівах установ ,підприємств і організацій 75 років і не підлягають передаванню в Трудовий архів. Тобто ці документи можуть зберігатися в установах ,організаціях та підприємствах ,що продовжують існувати. Якщо установа ліквідована ,то треба звертатися в архів вищої установи відповідної галузі або в Трудовий архів.

Звернення від учасників ліквідації аварії на ЧАЕС для підтвердження факту участі у ліквідації наслідків аварії виконуються на підставі документів архівних фондів установ. Однак серед вищезгаданих документів немає посвідчень про відрядження до зони АЕС , табелів виходу на роботу, довідок про отримане опромінення і т.ін. у зв’язку з тим , що ці документи мали на той період термін зберігання 3 роки. Матеріали інших установ, які знаходились в зоні ЧАЕС або направляли людей на ліквідацію аварії, в Трудовому архіві не зберігаються. Адреси установ, підприємств та організацій евакуйованих із зони ,можна отримати в Трудовому архіві по телефону (045 92) 5-17-15.